گروه مهندسی ساینا


Logo sainats
یکی از زیر مجموعه های فناوری نوین، “سازه های پارچه ای” می باشد؛ سازه های چادری یکی از انواع سازه های غشایی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد در سال های اخیر به شدت مورد استقبال کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. علیرغم مزیت های بیشمار سازه پارچه ای، پیچیدگی های مهندسی و همچنین اهمیت طراحی معماری این سازه ها استفاده از سازه های پارچه ای در کشور را بسیار محدود کرده است.

 

گروه مهندسی  ساینا  در راستای گسترش این فناوری نوین فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳، با هدف ارائه تمامی خدمات مرتبط به دکوراسیون فضای باز که شامل طراحی معماری، طراحی مهندسی، تامین، اجرا و نگهداری است در کشورمان ایران آغاز کرد. از دیگر اهداف اصلی “ساینا” ارائه خدمات مهندسی منطبق با استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا با مشارکت شرکت های اروپایی و پیشرو در فعالیت های مهندسی و دکوراسیون می باشد. ساینا سعی دارد دانش فنی مهندسی سازه های کششی – پارچه ای و همچنین امکان اجرای این سازه ها در تمامی ابعاد و رفع نیازهای مشتریان را به معماران انتقال دهد تا علاوه بر فرهنگ سازی در این زمینه، معماری ایران را با سازه های پارچه ای و مزایا و محدویت های آن آشنا سازد.

 

خانواده ساینا، فعالیت خود را با گروه کوچکی از مهندسین جوان و فارغ التحصیل از دانشگاه­های معتبر تهران در رشته­های عمران و معماری شروع کرد. اکنون با داشتن کارگاه مجهز، به دستگاه های مدرن دوخت پارچه کششی و مجموعه­ای از معماران خلاق در کنار مهندسین با تجربه عمران و سازه توانسته است با گروه ۲۰ نفری اداری، اجرایی و انتخاب شعار  هنر ایرانی، معماری مدرن، مهندسی برتر  سعی دارد با بومی سازی این فناوری نوین گامی هر چند کوچک در پیشرفت معماری و دکوراسیون نمای شهری بردارد.

 

شرکت سازه های چادری ساینا با امید رسیدن به ایرانی مدرن و زیبا به ارائه هر چه بهتر این فناوری نوین سازه ای به شما هموطنان عزیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

گستره پروژه های ساینا سایه روی نقشه :

پروژه های به رنگ قرمز پایان یافته و پروژه های به رنگ آبی در حال اجرا می باشند .

 

 


 

 

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

حسین عفت منش

طراح سازه

لیسانس عمران

دانشگاه علم و صنعت ایران

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

سید مهدی افضلی

مدیر فروش

فوق لیسانس عمران

دانشگاه علم و صنعت ایران

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

علی امامی

مدیر تبلیغات و بازاریابی

فوق لیسانس عمران

دانشگاه علم و صنعت ایران

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

سپیده ناصری

معمار

کارشناسی معماری

دانشگاه علم و صنعت ایران

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

علی اکبری

مدیر بخش طراحی

دکتری مدیریت ساخت

دانشگاه تهران

همکاران طراحی دکوراسیون پادنا آمود

ابوالفضل اکبری

مدیرعامل

فوق لیسانس پلیمر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ