۵ درصد تخفیف

سازه چادری در سالن ۳۸

اطلاعات نمایشگاه میدکس

مکان برگزاری

نمایشگاه بین المللی تهران

غرفه ساینا

سالن ۳۸، غرفه B-07

زمان برگزاری

۲۴ الی ۲۷ دیماه

ساعات بازدید

۹ تا ۱۷

سازه چادری ساینا نمایشگاه میدکس

محصولات سازه چادری ساینا

سقف متحرک پارچه ای یکی از المان های مناسبی برای فضاهای خارجی مکان هایی مانند رستوران، کافی شاپ، تراس، آلاچیق، استخر به عنوان سایبان لاکچری و مدرن استفاده کرد. 

سایبان پارکینگ یکی از راه حل هایی است که می توان برای محافظت خودرو از شرایط جوی نامناسب و نور شدید آفتاب استفاده کرد. یکی از کاربردهای سازه پارچه ای ایجاد سایبان پارکینگ مدرن و زیبا و فضاهای لاکچری است.

یکی از کاربردهایی که از سازه چادری برای ایجاد فضای مسقف در محوطه خارجی مکان هایی از جمله ویلا، هتل، پارک و … می توان استفاده کرد آلاچیق چادری است.الاچیق پارچه ای علاوه بر زیبا کردن فضای بیرونی مکانی برای تفریح و مهمانی ها ایجاد   می کند. 

خدمات ویژه نمایشگاه

دکوراسیون داخلی میدکس ۱۳۹۸

  • مشاوره رایگان با معماران مجموعه
  • %۵ تخفیف بیشتر برای قراردادهای ایام نمایشگاه
  • ارائه نمونه پارچه کششی و پروژه های ساینا
  • بازدید از محیط کارگاهی ساینا به صورت آنلاین
  • بازدید رایگان از پروژه های سقف متحرک در ایام نمایشگاه
غرفه سازه چادری ساینا نمایشگاه میدکس

درباره نمایشگاه بین المللی میدکس

نمایشگاه بین المللی میدکس فرصت مناسب و بسیار ارزشمندی برای معماران و صاحبان صنایع وابسته به دکوراسیون داخلی است چرا که می توانند محصولات و توانمندی های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان در حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنند. شرکت ها در نمایشگاه بین المللی معماری خانه مدرن و دکوراسیون میدکس می توانند قابلیت های فنی و نوآوری خود را به بازدیدکنندگان عرضه نمایند و فرصتی برای تعامل بین صنعت گران و مصرف کنندگان ایجاد می گردد.

شرکت سازه چادری ساینا با امید به اینکه بتواند با ارائه محصولات و خدمات خود در زمینه سازه پارچه ای و سقف متحرک گامی به سوی ایران آباد و مدرن داشته باشد در دهمین نمایشگاه بین المللی میدکس و دکوراسیون داخلی شرکت کرده است.

شرکت سازه چادری ساینا در نهمین نمایشگاه بین المللی میدکس ۹۷

تماس با ساینا

  • میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک ۳ واحد ۴۰۳
  • ۴۸ - ۰۹۱۹۸۱۰۱۱۴۶
  • ۸۸۸۷۲۴۱۳ - (۰۲۱)
نقشه نمایشگاه میدکس سازه چادری ساینا