• خدمات مشاوره ای
3dmax model of tesile structure pagoda form

مدل سه بعدی پروژه خرم آباد

با توجه به عدم شناخت معماران و پیمانکاران از خصوصیات سازه های کششی شرکت ساینا در راستای ایجاد فرهنگ استفاده از سازه های کششی پارچه ای و معرفی آن، از طریق مراجعه حضوری اطلاعات متناسب با خواست مشتری و شرایط پروژه را ارئه می دهد.

 • خدمات طراحی و معماری
 1. ارائه مدل های ۳ بعدی: گاهی اوقات ارائه یک فرم معماری با استفاده از یک طرح ۲ بعدی مقدور نبوده و با مشکلات زیادی همراه خواهد بود. گروه معماری شرکت ساینا متناسب با شرایط پروژه طرح های معماری را به صورت فیلم های سه بعدی یا تصویر مدل شده ۳ بعدی به کارفرمایان خود ارائه می دهد تا قبل از نهایی شدن پروژه شناخت کارفرما از طرح معماری کامل باشد.
 2. نورپردازی:  با توجه به ویژگی های پارچه سازه چادری در پخش نور ، اهمیت نور پردازی در این پروژه ها دو چندان خواهد بود. بخش فنی شرکت ساینا متناسب با فرم سازه چادری، طرح های نورپردازی متنوعی بنا به درخواست کارفرما ارائه می دهد.

 

 

 

 

 • tensile fabric structure iran bushehr

  پروژه بوشهر درحال اجرا

  خدمات مهندسی و تامین تجهیزات

 1. محاسبات مهندسی مهم‏‌ترین مرحله از پروسه‌ ساخت یک پروژه است. بخش مهندسی ساینا با بهره‌مندی از دانش مهندسی روز دنیا و با استفاده از نرم­‌افزارهای طراحی و مهندسی نوین و رعایت استاندارد‌های داخلی قادر است تا سازه‏‌هایی بهینه و امن طراحی کند. ارائه دیتایل اجرایی مناسب برای فونداسیون سازه، ارائه نقشه های شاپ، تحلیل تنش در پارچه و محاسبات وزن پارچه، فرم بهینه و الگوی دوخت پارچه از جمله خدمات مهندسی شرکت ساینا می باشد.
 2. ساخت و نصب سازه، پارچه و اتصالات با بکارگیری تیم مجرب و تجهیزات کامل کارگاهی می‌تواند بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد. نظارت عالیه در تمامی مراحل موجب می‏‌گردد تا زمان اجرای پروژه و کیفیت اجرا به بهترین نحو کنترل گردد. تیم متخصص، آموزش‏ دیده و مجرب ساینا با سابقه استفاده از تجهیزات روز سعی بر آن دارند تا در کمترین زمان ممکن و با رعایت ایمنی کامل، پروژه اجرا و تحویل گردد.

 

 

 

 

 • تعمیر و نگهداری

با توجه به عدم شناخت کارفرمایان از این سازه ها در بیشتر موارد نگرانی های شدیدی نسبت به عملکرد این سازه ها در طولانی مدت وجود دارد. شرکت ساینا با ارائه خدمات پس از فروش کامل از قبیل بازدید سالیانه از سازه و تعمیر پارچه و سازه در صورت آسیب‌دیدگی، ایمنی و زیبایی سازه را در طی دوره عمر آن تضمین می‌کند.

تعمیرات و نگهداری سازه فلزی و پارچه‌ای در طول مدت گارانتی بر عهده شرکت خواهد بود که طی بازرسی‌های دوره‌ای انجام خواهد شد. این گارانتی در مورد پارچه شامل گسیختگی، پوسیدگی، تغییر رنگ، تغییر شکل در پارچه، افتادگی، شل شدگی و تغییر مشخصات اولیه پارچه می‌باشد.

از صفحات دیگر سایت دیدن کنید.

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ