سایبان چادری طرح سان شید- سمنان
سایبان چادری طرح سان شید- سمنان
سایبان چادری طرح سان شید- سمنانسایبان چادری طرح سان شید- سمنان

شرکت ساینا با برند ساینا سایه ارائه دهنده خدمات مهندسی در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری انواع سازه های کششی می باشد. پروژه آلاچیق سازه چادری ساخته شده در شهرک مسکونی آوست از نمونه پروژه های اجرا شده توسط شرکت ساینا است. این پروژه شامل دو آلاچیق به ابعاد ۲۵ متر مربع و ۱۲٫۲۵ مترمربع می باشد.

از مهمترین خدمات شرکت ساینا طراحی و اجرای محصول مطابق نیاز کارفرما و شرایط پروژه است. در این پروژه با توجه به بافت مسکونی سایت و درخواست کارفرما مبنی بر اجرای سریع پروژه در محل، تمامی قطعات سازه به صورت پیش ساخته تهیه و در طول یک روز در محل نصب شد. کلیه فعالیت های آماده سازی و اجرای پروژه ۷ روز به طول انجامید.

با توجه به توانمندی بخش طراحی شرکت ساینا، این شرکت قابلیت اجرای انواع فرم های سازه چادری را دارد و مطابق نیاز کارفرما پروژه را طراحی و اجرا می کند. در این پروژه بنا به درخواست کارفرما مبنی بر عدم مزاحمت ستونها از میان فرم های قابل اجرا برای یک الاچیق سازه کششی، از فرم سان شید استفاده شد. این فرم در کنار فرم پارادایس به عنوان پرکاربردی ترین و شناخته شده ترین فرم برای اجرای سایبان های سازه کششی محسوب می شوند.

استفاده از مصالح استاندارد و ارائه خدمات تخصصی با هدف جلب رضایت مشتری از خط مشی های شرکت ساینا می باشد. در این راستا در پروژه شهرک اوستا برای جلوگیری از زنگ زدگی سازه فولادی به کار گرفته شده از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است. علاوه بر آن چادر استفاده شده از نوع پلی استر با روکشش دو رویه PVC بوده که بر روی لایه بیرونی از پوشش PVDF که باعث جذب تشعشعات مضر UV نور خورشید می شود استفاده شده است. کلیه محاسبات و بارگذاری انجام شده در مراحل طراحی بر اساس آیین نامه مبحث ششم مقررات ملی ساختمان مطابق با دیگر ساختمانهای معمول انجام شده است. این پروژه با همکاری شرکت کاوشکام در مراحل طراحی ساره و چادر انجام شده است.

از صفحات مشابه دیدن کنید.

ارسال ديدگاه

میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ