آلاچیق چادری طرح پارادایس- فرحزاد
آلاچیق چادری طرح پارادایس- فرحزاد
دسته بندی شده در :

شرکت ساینا با برند ساینا سایه ارائه دهنده خدمات مهندسی در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری انواع سازه های غشایی می باشد. پروژه سازه پارچه ای آلاچیق فرحزاد با ابعاد در حدود ۵۰ متر مربع در سال ۱۳۹۴ توسط بخش فنی شرکت ساینا طراحی و اجرا گردید.

با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و لزوم پوشش کامل آلاچیق ، از میان فرم های سازه کششی کایت، هگزا و فرم پارادایس، سازه پارچه ای پارادایس برای این پروژه به کارفرما پیشنهاد شد که با توجه به زیبایی و کارایی بالای این فرم مورد استقبال کارفرما قرار گرفت. از ویژگی های بارز سازه کششی پارادایس می توان عایق بودن در برابر رطوبت ، مقاومت در برابر اشعه UV، مقاومت در برابر حرارت و آتش، قابلیت شستشوی آسان و تعمیر را نام برد.

رطوبت بالای منطقه و بارش شدید و مداوم ، ضرورت جلوگیری از زنگ زدگی سازه کششی پارامتری بسیار مهم گردیده بود ؛ از این رو اسکلت سازه پارچه ای احداث شده با استفاده از رنگ الکترواستاتیک در برابر رطوبت ضد زنگ شد. با توجه به اهمیت پروژه برای کارفرما و محدودیت زمانی کل فعالیت های عمرانی در سایت پروژه پس از تحویل سایت و فونداسیون ۳ روز کاری به طول انجامید.

استفاده از مصالح استاندارد و ارائه خدمات تخصصی با هدف جلب رضایت مشتری از خط مشی های شرکت ساینا می باشد. با هدف جلب رضایت مشتری و اطمینان از کیفیت مصالح استفاده شده، ساینا بابت مصالح مصرف شده در پروژه سازه چادری فرحزاد بیش از ۳ سال خدمات ارائه شده در این پروژه را گارانتی کرد. این پروژه با همکاری شرکت کاوشکام در مراحل طراحی ساره و چادر انجام شده است.

از صفحات مشابه دیدن کنید.

ارسال ديدگاه

- لطفا دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید، دیدگاه هایی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند تایید نمی شوند.
- دیدگاه هایی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند تایید نخواهند شد.
- در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهام در مورد مطلب در ذهن شما شکل گرفته آن را بیان کنید تا به آن پاسخ داده شود.
- ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.
میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ