سایبان پارکینگ ماشین-ماهشهر
سایبان پارکینگ ماشین-ماهشهر
سایبان پارکینگ ماشین-ماهشهر
سایبان پارکینگ ماشین-ماهشهرسایبان پارکینگ ماشین-ماهشهرسایبان پارکینگ ماشین-ماهشهر

سایبان پارکینگ چادری

شرکت ساینا با ارائه خدماتی همچون طراحی، اجرا و نصب سازه های کششی به ساخت سایبان پارکینگ ماشین در محوطه فضای باز ساختمانی در شهر ماهشهر نموده است. این سازه پارچه ای با هدف ایجاد یک سایبان برای محافظت خودرو این مجموعه در برابر آفتاب و شرایط جوی دیگر مانند باران و برف در محل توقف اتومبیل های ساختمان طراحی شده است. سازه های چادری بدلیل مزایایی که در ایجاد دهانه های بلند با کمترین ستون و تامین سایه مناسب دارند ،که می توان به عنوان سایبان پارکینگ خودرو استفاده نمود.

طراحی و ساخت سایبان پارکینگ ماشین

برای پوشش فضای باز کارفرما به عنوان پارکینگ فرم آرک که پرکاربردترین فرم برای پارکینگ می باشد به کارفرما پیشنهاد شد. بر طبق فضای موجود شرکت ساینا برای مسقف کردن فضا به صورت اختصاصی برای کارفرما توسط معماران شرکت طراحی گردید.در طراحی معماری سایبان پارکینگ ماشین سعی بر آن است تا کمترین تعداد ستون در محوطه پارک خودرو باشد و مزاحمتی جهت ورود و خروج آسان ماشین از پارکینگ بوجود نیاید. برای ایجاد سایه مد نظر کارفرما در این مکان از پنج آرک پیوسته به هم و بصورتی که دو آرک به صورت تیپ به ابعاد ۵*۵ و دو آرک به صورت تیپ ۶*۵ و یک آرک به ابعاد ۴*۵ طراحی شد و برای ایجاد یک تقارن و هرچه زیباتر شدن فضا آرک کوچک در وسط قرار گرفت تا محوطه به صورت منحصر به فردی پوشش داده شود.

دیگر مشخصات سازه چادری

با توجه به خواست و سلیقه کارفرما، و از طرفی نمای ساختمان به رنگ سفید بود برای همگونی بین سازه چادری و فضای ویلا رنگ سازه پارچه ای پارکینگ سفید انتخاب شد. در ساخت سایبان پارکینگ ماشین تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ای ساخته شده اند تا سازه با کمترین فعالیت عمرانی در محل و با سرعت نصب گردد.محاسبات سایبان پارکینگ خودرو توسط نرم افزارهای تخصصی سازه چادری توسط مهندسان شرکت ساینا انجام گرفته شده است.

مشخصات سایبان پارکینگ خودرو

این پروژه یک سایبان پارکینگ اتومبیل به فرم آرک در فضای باز ساختمانی در شهر ماهشهر به متراژ ۱۳۰ متر مربع می باشد.اتصالات قطعات پارچه از روش جوش فرکانس بالا (High Frequency) استفاده گردیده است.

مساحت : ۱۳۰ متر مربع
کاربری : سایبان پارکینگ
محل پروژه : ماهشهر
جنس پارچه : PES-PVDF
وزن پارچه : ۷۰۰ گرم
نوع دوخت پارچه : جوش HF
زمان اجرا : دی ۱۳۹۷

سایبان پارکینگ ماشین-ماهشهر
4 رای، میانگین 5 از 5
تاریخ : دی 1397
محل : ماهشهر
مساحت : 130

از صفحات مشابه دیدن کنید.

ارسال ديدگاه

- لطفا دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید، دیدگاه هایی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند تایید نمی شوند.
- دیدگاه هایی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند تایید نخواهند شد.
- در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهام در مورد مطلب در ذهن شما شکل گرفته آن را بیان کنید تا به آن پاسخ داده شود.
- ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.
یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، نرسیده به خیابان ولیعصر (عج) ، ساختمان دریای نور ، پلاک 3 ، طبقه چهارم ، واحد 11
021-88558165
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ