سقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودرو
سقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودرو
سقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودرو
سقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودروسقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودروسقف چادری فرم پارادایس-روفگاردن عظیم خودرو

سایبان روفگاردن 

شرکت ساینا ارائه دهنده خدمات مهندسی شامل طراحی، ساخت و نگهداری انواع سقف چادری می باشد. همواره برای استفاده از فضای روفگاردن که تحت تابش مستقیم نور خورشید می باشد لازم است تا یک سایبان در فضا تعبیه شود تا در طول روز و هنگام بارندگی بتوان از فضا استفاده کرد. برای استفاده از فضای پشت بام و روف گاردن عظیم خودرو سایبانی با قابلیت ایجاد دیواره و آب بندی در آن طراحی و اجرا گردید.

طرح معماری الاچیق پارچه ای

این پروژه برای تامین سایبان و حفاظت در برابر تابش آفتاب و استفاده از روفگاردن در طول روز و هنگام بارش باران می باشد. این سقف چادری به فرم پارادایس جهت اجرا با استفاده از سازه فولادی طراحی و اجرا گردید تا علاوه بر زیبایی، سازه چادری از دوام بالایی برخوردار باشد. این آلاچیق پارچه ای علاوه بر اینکه در محوطه سازی پشت بام در برابر باران و تابش آفتاب محافظت می کند، مکان را برای استراحت کارکنان در فضای باز بام عظیم خودرو به وجود می آورد تا کارکنان به توانند از آن استفاده نمایند.

ویژگی های سازه و پارچه کششی

برای پوشش این فضا روفگاردن  از ۶ سازه پارچه ای با فرم پیش مهندسی پارادایس استفاده شده است. در این سایه بان پارچه ای از پارچه پلی استر با روکش PVC انتخاب و اجرا گردید تا بیشترین مقاومت را در برابر شرایط جوی باد،باران و تابش نور آفتاب را داشته باشد.در طراحی این سایبان چادری، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره در نظر گرفته شدند و سازه چادری بصورت پیش ساخته به محل برده شد و با کمترین فعالبت عمرانی در محل مونتاژ و نصب گردید.

مشخصات پروژه

این پروژه شامل شش عدد سقف چادری  ۲۵ متر مربعی به فرم پارادایس  می باشد که در مجموع مساحت ۱۵۰ متر مربع از فضای پشت بام شرکت عظیم خودرو را تحت پوشش قرار می دهد. در این سقف چادری از پارچه کششی  ۷۰۰ گرمی با روکش PVC و در اتصال قطعات پارچه ای از روش جوش فرکانس بالا ( High Frequency ) استفاده گردیده است.

 

مساحت : ۱۵۰ متر مربع
کاربری : سقف چادری
محل پروژه : تهران
سال : آذر ماه ۱۳۹۶
مشخصات سازه : فولادی
جنس پارچه : PES-PVC 700gr
نوع دوخت پارچه : HF

تاریخ : آذر 96
کارفرما : عظیم خودرو
محل : تهران
مساحت : 150 متر مربع

از صفحات مشابه دیدن کنید.

ارسال ديدگاه

- لطفا دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید، دیدگاه هایی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند تایید نمی شوند.
- دیدگاه هایی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند تایید نخواهند شد.
- در صورتی که هرگونه پرسش یا ابهام در مورد مطلب در ذهن شما شکل گرفته آن را بیان کنید تا به آن پاسخ داده شود.
- ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.
میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ