ارسال شده در 14 می 2016

 

pool tensile cover

سایبان کششی پارچه ای استخر فضای باز با طرح کایت

استخر رو باز در فضای آزاد یک مکان آرامش بخش برای استرس و خستگی کارهای روزانه می باشد. یک استخر فضای باز برای استفاده باید دارای آبی با دمای خنک ، تمیز و مکانی برای استراحت در کنار آن باشد تا جمع خانواده و دوستان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. امکان استفاده از استخر در فضای باز در زیر نور مستقیم آفتاب هیچگاه لذت بخش نخواهد بود به همین دلیل نیاز به داشتن سایبان بر روی استخر و اطراف آن در جهت جلوگیری از افزایش دمای آب استخر و نیز فراهم نمودن مکانی برای استراحت و نشستن در زیر سایه آن الزامی می باشد.

 

 

 

pool cover

روکش پارچه ای استخر فضای باز

پوشش های روی استخر با کاربری جلوگیری از کثیف شدن آب استخر در فضای باز و گرم شدن آب در فصل تابستان و یخ زدن آب در فصل زمستان می توانند به دو صورت اتومات برقی و دستی اجرا گردند و به عنوان یک لایه محافظ برروی محدوده استخر قرار گیرد. این سایبان ها هزینه های شما در استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز نمودن آب استخر را کاهش می دهد و خطرات جانبی استفاده از این مواد را مرتفع می نماید. پوشش پارچه ای روی استخر با قابلیت چاپی که دارد در مجموعه های بزرگ آبی و تفریحی به عنوان سطحی برای تبلیغ نیز کاربرد دارند.

 

pool canopy

سایبان پارچه ای الاچیق استخر

 

 

 

 

 

پارچه کششی استفاده شده در سایبان های چادری مانع عبور اشعه مضر UV نور خورشید می شود که محافظ پوست شما در هنگام شنا در استخر می باشد. این سایبان ها با گذشت زمان در برابر نور خورشید هیچ گونه تغییر رنگی نخواهند داشت و از کیفیت آنها کاسته نخواهد شد. این پارچه ها به علت داشتن مقاومت گرمایی و عدم انتقال حرارت و نیز عایق بودن در برابر عبور رطوبت و آب مانع از تبخیر بسیار سریع آب استخر ها در اثر تابش نور خورشید و کاهش سطح آب استخر در طول فصل تابستان می شود.

 

 

 

pool shade

سایبان پارچه ای استخر فضای باز

سازه های کششی مزیت های بسیاری را برای استخرهای فضای باز به همراه می آورند. امروزه با استفاده از سایبان های پارچه ای و سازه های کششی که بخوبی طراحی شده اند می توانیم علاوه بر ایجاد سایبانی برای محافظت از افراد در برابر نور خورشید ، زیبابیی را نیز به استخر خود اضافه کنیم. سایبان های کششی استخر در اشکال و طرح های متفاوتی می توانند اجرایی شوند و به راحتی می توانید برای هر طرح استخر سایبانی برای پوشش آن پیدا کنید.  انتخاب ترکیبی از پوشش روی استخر ، سایبان استخر و سایبان آلاچیق کنار استخر با توجه به اندازه استخر می تواند به معماران و طراحان را در محوطه سازی و دکوراسیون محوطه و فضاهای باز انتخاب های متنوعی بدهد.

 

 

 

pool sunshade

سایبان استخر فضای باز با طرح آرک

هدف ما در شرکت ساینا سایه مرتفع نمودن نیازهای کارفرما در تامین سایه و محافظت از استخر با استفاده از طرح های متنوع سایبان کششی می باشد تا علاوه بر فراهم نمودن محیطی دلپذیر و آرامش بخش برای استخر فضای باز شما زیبایی و هنر را نیز برای خانه شما به ارمغان بیاوریم.

 

 

 

 

 

دسته :

اخبار و مقالات

برچسب ها

آخرين جستجوها

از مطالب مشابه این مطلب دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، واحد 403
021-88872413
آیا به راهنمایی نیاز دارید ؟
پشتیبانی آنلاین تلگرامپشتیبانی آنلاین واتس اپ