سقف متحرک رستوران

آیا شما به عنوان یک رستوران دار به دنبال تغییرات در کسب و کار خود هستید؟  آیا به این فکر کردید که فضای خود را گسترش دهید؟ آیا تا به حال به فکر نصب سقف متحرک رستوران برای پوشش فضای خارجی (تراس و محوطه) خود افتاده اید؟ رستوران داران با دعوت از فریلنسر ها و افراد معروف به دنبال جذب مشتریان هستند اما به این نکته توجه نمی کنند که با گسترش فضای رستوران خود با دکوراسیون لاکچری علاوه بر جذب مشتری، می توانند به عنوان یک رستوران عالی در شهر خود مطرح شوند.

سقف متحرک رستوران پارک پرواز
سقف متحرک رستوران پارک پرواز

هزینه سقف کافی شاپ

یکی از راه حل های گسترش فضای رستوران با کمترین عملیات عمرانی استفاده از سقف پارچه ای متحرک است. سقف متحرک به مشتریان امکان هوای مطبوع بهاری و دیدن بارش برف زمستانی را در هر زمانی که بخواهید می دهد. اگر چه هزینه سقف  نسبت به متریال های دیگر متفاوت است اما یکی از مزایای سقف برقی داشتن کنترل صد درصد برای ایجاد فضای مسقف و یا فضای باز رویایی است. در تعیین هزینه سقف متحرک رستوران عوامل زیادی موثر هستند.

از جمله این عوامل می توان به:
سقف متحرک پارچه ای رستوران
سقف متحرک پارچه ای رستوران

ابعاد فضا: یکی از عوامل اصلی موثر بر روی قیمت است.جنس پارچه: برند و جنس پارچه انتخابی در این سقف ها بر هزینه تمام شده موثر است.دوخت پارچه: نوع دوخت پارچه و کیفیت آن بر روی ماندگاری سازه متحرک موثر است.موتور: تعداد موتورهای سقف تاشو رستوران بر روی قیمت تمام شده موثر خواهد بود.اتصالات : اتصالات فلزی یا پلاستیکی قیمت و کیفیت متفاوتی دارند.

دلایل نصب سقف برقی 

دلایل زیادی وجود دارد که یک کسب و کاری مانند رستوران به این نتیجه می رسد که از سقف جمع شونده برقی برای پوشش فضا باز خود استفاده نماید از جمله مواردی که می توان نام برد :

۱-افزایش فضای پوشیده رستوران

همه افراد به دنبال گسترش کسب و کار خود هستند یکی از این راه ها استفاده از فضای باز کم استفاده است چرا که این فضاها در تابستان ها با داشتن آفتاب شدید گرم و در زمستان ها به علت بارش باران و برف سرد و غیر قابل استفاده می شوند . کسب و کارهایی مانند رستوران ها که با داشتن یک سقف متحرک رستوران مناسب می توانند از این فضا استفاده نمایند. باید توجه داشته باشند که هر سایبانی مناسب فضای آنها نیست. چرا که

  • سایبان با کیفیت پایین علاوه بر اینکه مشتریان را جذب نمی کند، فضای لوکس رستوران را ازبین ببرند.
  • سایبان با کیفیت پایین خطراتی برای استفاده کنندگان در شرایط نامساعد جوی خواهد داشت.

اما با نصب سقف متحرک پارچه ای بر روی فضای بیرونی رستوران علاوه بر اینکه فضای مسقف رستوران افزایش می یابد فضایی متفاوت را برای جذب مشتریان ایجاد می کند. باید به این نکته اشاره کرد که عملکرد سقف متحرک پارچه ای و سقف پلی کربنات متفاوت خواهد بود. سقف متحرک با داشتن نورپردازی در زیر پروفیل ها نورپردازی یکنواختی را در سراسر محوطه فضای باز بوجود می آورد.

۲- محافظت از مبلمان فضای باز فودکورت

امروزه مشتریان به دنبال فضای متفاوت برای گذراندن اوقات فراغت به همراه دوستان خود هستند. از این رو رستوران ها، کافه ها و حتی هتل ها با نصب سقف متحرک رستوران در محوطه بیرونی خود می توانند دکوراسیون داخلی متفاوتی را در فضای بیرونی خود ایجاد کنند. با اجرای سقف متحرک به راحتی می توان از لوازم  لوکس خود مانند مبلمان محافظت کرده و با نورپردازی سقف، فضایی منحصر به فرد را ایجاد می کنید.

سقف متحرک رستوران فضای باز
پوشش سقف فضای باز

۳-  ۱۰۰% قابل تنظیم

با خرید سقف متحرک برقی برای محوطه علاوه بر محافظت از مبلمان و دکوراسیون رستوران می توانند بسته به شرایط جوی فضایی به عنوان سرپوشیده و یا سرباز استفاده شود. یکی از مزایای مهم سقف جمع شونده برقی قابلیت تنظیم با ریموت کنترل است.

خلاصه دلایل نصب سقف رستوران

به صورت کلی از مزایای سقف متحرک رستوران، کافی شاپ و … می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • گسترش فضای سرپوشیده رستوران،فودکورت، کافی شاپ، منازل، هتل و …
  • محافظت از مبلمان و دکوراسیون رستوران در فضای باز
  • ۱۰۰% قابل نتظیم با استفاده از ریموت کنترل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *