سقف متحرک رستوران

آیا شما به عنوان یک رستوران دار به دنبال تغییرات در کسب و کار خود هستید؟  آیا به فکر  گسترش فضای رستوران خود افتاده‌اید؟ آیا تا به حال به نصب سقف متحرک رستوران برای پوشش فضای خارجی (تراس و محوطه) خود فکر کرده‌اید؟ رستوران داران با دعوت از فریلنسر ها و افراد معروف به دنبال جذب مشتریان هستند اما به این نکته توجه نمی کنند که با گسترش فضای رستوران خود با دکوراسیون لاکچری علاوه بر جذب مشتری، می توانند به عنوان یک رستوران عالی در شهر خود مطرح شوند.

نصب سقف متحرک رستوران پارک پرواز
سقف متحرک رستوران پارک پرواز

هزینه سقف کافی شاپ

یکی از راه حل های گسترش فضای رستوران با کمترین عملیات عمرانی استفاده از سقف پارچه ای متحرک است. سقف متحرک به مشتریان امکان بهره‌مندی از هوای مطبوع بهاری و یا تماشای بارش برف زمستانی را می دهد. اگر چه هزینه سقف متحرک نسبت به متریال های دیگر متفاوت است اما یکی از مزایای سقف برقی داشتن کنترل صد درصد برای ایجاد فضای مسقف و یا فضای باز رویایی است. در تعیین هزینه سقف متحرک رستوران عوامل زیادی موثرند.

از جمله این عوامل می توان به:
نصب سقف متحرک پارچه ای رستوران
سقف متحرک پارچه ای رستوران

ابعاد فضا: یکی از عوامل اصلی موثر بر قیمت است.جنس پارچه: برند و جنس پارچه انتخابی در این سقف ها بر هزینه تمام شده موثر است.دوخت پارچه: نوع دوخت پارچه و کیفیت آن بر روی ماندگاری سازه متحرک موثر است.موتور: تعداد موتورهای سقف تاشو رستوران بر روی قیمت تمام شده موثر خواهد بود.اتصالات : اتصالات فلزی یا پلاستیکی قیمت و کیفیت متفاوتی دارند.

دلایل نصب سقف برقی 

دلایل زیادی برای استفاده از سقف جمع شونده برقی برای پوشش فضای باز در کسب و کاری مانند رستوران وجود دارد. از جمله مواردی که می توان نام برد :

۱-افزایش فضای پوشیده رستوران

همه افراد به دنبال گسترش کسب و کار خود هستند. افزایش فضای مفید قابل استفاده، یکی از این راه‌ها به شمار می‌رود. بسیاری از رستوران‌ها دارای فضای بازی هستند که کمتر قابل استفاده می‌باشند، چرا که این فضاها در تابستان گرم و در زمستان سرد هستند و در شرایط تابش شدید آفتاب یا بارش برف و باران غیر قابل استفاده می شوند . این کسب و کارها می‌توانند به سادگی با نصب سقف متحرک رستوران مناسب از این فضا استفاده نمایند. رستورانداران عزیز باید توجه داشته باشند که هر سایبانی مناسب فضای آنها نیست؛ چرا که:

  • سایبان با کیفیت پایین نه تنها مشتریان را جذب نمی کند بلکه ایجاد دافعه هم می‌کند، چرا که فضای لوکس رستوران را ازبین می‌برد.
  • سایبان با کیفیت پایین ممکن است در شرایط نامساعد جوی برای افراد استفاده کننده از آن خطرآفرین باشد و خسارات جانی یا مالی به بار آورد.
  • سایبان با کیفیت پایین به راحتی خراب می‌شود و در فواصل زمانی کوتاه نیاز به تعمیر و تعویض دارد.
  • سایبان با کیفیت پایین زیر تابش شدید آفتاب و بارش برف و باران به سرعت ظاهر اولیه‌ی خود را از دست داده و نازیبا می‌شود.

اما نصب سقف متحرک پارچه ای بر روی فضای بیرونی رستوران علاوه بر اینکه فضای مسقف رستوران را افزایش می دهد، فضایی متفاوت برای جذب مشتریان ایجاد می کند. باید به این نکته اشاره کرد که عملکرد سقف متحرک پارچه ای و سقف پلی کربنات  کاملا متفاوت اند. همچنین سقف متحرک با داشتن نورپردازی در زیر پروفیل ها، نورپردازی یکنواختی را در سراسر محوطه فضای باز بوجود می آورد.

۲- محافظت از مبلمان فضای باز فودکورت

امروزه مشتریان به دنبال فضای متفاوت برای گذراندن اوقات فراغت به همراه دوستان خود هستند. از این رو رستوران ها، کافه ها و حتی هتل ها با نصب سقف متحرک رستوران در محوطه بیرونی خود می توانند دکوراسیون داخلی متفاوتی را در فضای بیرونی خود ایجاد کنند. با اجرای سقف متحرک به راحتی می توان از لوازم  لوکس خود مانند مبلمان محافظت کرده و با نورپردازی سقف، فضایی منحصر به فرد را ایجاد می کنید.

نصب سقف متحرک رستوران فضای باز
پوشش سقف فضای باز

۳-  ۱۰۰% قابل تنظیم

با خرید سقف متحرک برقی برای محوطه علاوه بر محافظت از مبلمان و دکوراسیون رستوران می توانند بسته به شرایط جوی فضایی به عنوان سرپوشیده و یا سرباز استفاده شود. یکی از مزایای مهم سقف جمع شونده برقی قابلیت تنظیم با ریموت کنترل است.

خلاصه دلایل نصب سقف رستوران

به صورت کلی از مزایای سقف متحرک رستوران ، کافی شاپ و … می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • گسترش فضای سرپوشیده رستوران،فودکورت، کافی شاپ، منازل، هتل و …
  • محافظت از مبلمان و دکوراسیون رستوران در فضای باز
  • ۱۰۰% قابل نتظیم با استفاده از ریموت کنترل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *