درباره ما :

سازه پارچه ای ساینا با گروه کوچکی از مهندسین جوان وفارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر تهران از سال ۹۳ شروع به فعالیت کرد. اکنون با افزایش تجربه، دانش فنی و در اختیار داشتن کارگاه مجهز به دستگاه های مدرن دوخت پارچه و همچنین گردآوری معماران خلاق در کنار مهندسین عمرانتوانسته با گسترش فعالیت ها موفقیت های چشمگیری کسب نماید. شرکت ساینا با در اختیار داشتن گروهی پویا و خلاق بیست نفره موفق به اجرای سازه های پارچه ای در مناطق مختلف کشور شود. مجموعه ساینا همواره آماده پذیرش نیروهای جوان، علاقه مند و خلاق در این زمینه می باشد.
توانسته ایم به پشتوانه توان علمی در طراحی، بهره گیری از به روزترین روشهای اجرایی و استفاده از با کیفیت ترین مصالح و اتصالات در خدمت صنعت ساختمان باشیم و با امید رسیدن به ایرانی مدرن و زیبا به فعالیت خود ادامه خواهیم داد.

 

متفاوت از دیگران هستیم

نظر شما را به برتری های گروه ساینا با سایر همکاران جلب میکنیم.

انبار پارچه :

با واردات مستقیم از اروپا و دپوی پارچه های مختلف نیازهای شما با هر کیفیت و سطح قیمتی را پوشش می دهیم. از ویژگی های پارچه کششی، طول عمر بالای پارچه (۲۰ سال)، قابلیت شستشوی آسان، آنتی باکتریال و ضد قارچ بودن پارچه، جاذب اشعه UV، عایق رطوبت و دما، غیر قابل اشتعال بودن پارچه می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این نوع پوشش پارچه ای ، مقاومت در برابر بادهای شدید و بارش برف است.

ما با هدف افزایش کیفیت و طول عمر سازه های پارچه ای اجرا شده در ساینا؛ برندهای مختلف تولید پارچه را شناسایی و نمونه های آنها را در آزمایشگاه سازمان استاندارد ایران تحت تست های مختلف قرار می دهیم. نتایج بدست آمده از این آزمایش ها موجب می شود، از بین پارچه های موجود بهترینها را شناسایی کنیم و شمـا کارفرمایـان عزیـز با اطمینان و خیالی آسوده، بر اساس بودجه تعیین شده خود یکی از این برندهای با کیفیت را انتخاب کنید.

کارگاه دوخت :

سازه پارچه ای بر خلاف مصالح ساختمانی سنتی به طور کامل از قبل در کارگاه ساخته می شود، در نتیجه کارگاه دوخت پارچه سالن هایی با متراژ های بزرگ هستند تا بتوانند پوشش پارچه مورد نیاز یک سازه را بدوزند. در سازه پارچه ایده ها رول پارچه برش خورده و در کنار یکدیگر دوخته و ثابت می شوند. اتصال باید به نحوی انجام گردد که تنش و کشش یک پارچه به طور یکنواخت به تکه پارچه کناری منتقل شود. سطح پارچه در کل باید از نظر استحکام، نفوذ ناپذیری در برابر آب باران و زیبایی یکپارچه باشد.

ما به جهت حفظ کیفیت پروژه ها با تهیه یکی از به روزترین دستگاه های دوخت High Frequency شرکت میتسوبیشی بالاترین کیفیت دوخت را ارایه می دهیم و یکی از بهترین دستگاه های داخل کشور ( میتسوپیشی ) در اختیار مجموعه می باشد.

درباره دوخت HF بیشتر بخوانید

کارگاه ساخت سازه :

ساینا با دارا بودن بیش از ۷۰۰ متر فضای کارگاهی و بهره گیری از مهندسین و نیروهای متخصص توانمندی ساخت سازه های حجیم و پروژه های بزرگ فولادی را دارا می باشد.
سازه پارچه ای بر خلاف مصالح ساختمانی سنتی به طور کامل از قبل در کارگاه ساخته می شود، در نتیجه داشتن یک کارگاه مجهز از ملزومات اولیه یک شرکت سازه چادری می باشد.تمام فعالیت های برش و دوخت پارچه، رنگ آمیزی سازه، جوشکاری و … در کارگاه توسط متخصصان بر اساس نقشه های مهندسی تهیه شده انجام می گردد.

تیم ما

آشنایی با اعضای تیم حرفه‌ای ساینا


دکتر علی اکبری
مدیر بخش طراحی

دکتری مدیریت ساخت از دانشگاه تهران


سیدمهدی افضلی
مدیر فروش

کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه علم و صنعت


علی امامی
مدیر بخش تبلیغات

کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه خواجه نصیر


محمدرضا شیرکوند
مدیر بخش نصب و اجرا

کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه تهران


افشین گودرزی
مدیر کارگاه

کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد


حسین لک
سرپرست کارگاه

کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد


حسین عفت منش
طراح سازه های کششی

کارشناسی عمران از دانشگاه علم و صنعت


سپیده ناصری
مدیر بخش طراحی معماری

کارشناسی معماری از دانشگاه علم و صنعت


پویه فاطمی
طراح چادر

کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر


فاطمه خواسته
طراح گرافیک و تولید محتوی

کارشناسی گرافیک از دانشگاه شریعتی


مهتاب صفری
کارشناس فروش

کارشناسی معماری از دانشگاه شریعتی


آزاده سلیمی
کارشناس فروش

کارشناسی  ارشد معماری از دانشگاه شریعتی


هنگامه چلنگری
بخش پشتیبانی مشتری CRM

کارشناسی مدیریت بازرگانی


فاطمه اکبری
وبسایت و سئو

کارشناسی برنامه نویسی


حسین بیگی
سرپرست نصب

کارشناسی عمران دانشگاه آزاد


حامد چراغی
سرپرست سالن آهنگری

لیسانس عمران از دانشگاه بهشتی


شیرمحمدی
مسئول خرید


احد حسن نژاد
جوشکار CO2


میثم عبدالوند
جوشکار CO2