سایبان کششی پارچه ای استخر فضای باز با طرح کایت
پوشش چادری روی استخر

کاربرد سایبان استخر

استخر رو باز در فضای آزاد یک مکان آرامش بخش برای استرس و خستگی کارهای روزانه می باشد. یک استخر فضای باز برای استفاده باید دارای آبی با دمای خنک ، تمیز و مکانی برای استراحت در کنار آن باشد. تا جمع خانواده و دوستان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. امکان استفاده از استخر در فضای باز در زیر نور مستقیم آفتاب هیچگاه لذت بخش نخواهد بود. به همین دلیل نیاز به داشتن سایبان  استخر و اطراف آن در جهت جلوگیری از افزایش دمای آب استخر و نیز فراهم نمودن مکانی برای استراحت و نشستن در زیر سایه آن الزامی می باشد.

روکش پارچه ای استخر فضای باز
روکش پارچه ای استخر فضای باز

پوشش های روی استخر با کاربری جلوگیری از کثیف شدن آب استخر در فضای باز و گرم شدن آب در فصل تابستان و یخ زدن آب در فصل زمستان می توانند. به دو صورت اتومات برقی و دستی اجرا گردند. و به عنوان یک لایه محافظ برروی محدوده استخر قرار گیرد. این سایبان ها هزینه های شما در استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز نمودن آب استخر را کاهش می دهد. و خطرات جانبی استفاده از این مواد را مرتفع می نماید. پوشش پارچه ای روی استخر با قابلیت چاپی که دارد در مجموعه های بزرگ آبی و تفریحی به عنوان سطحی برای تبلیغ نیز کاربرد دارند.

 

 

سایبان پارچه ای الاچیق استخر
سایبان پارچه ای الاچیق استخر

ویژگی های سایبان استخر

 

پارچه کششی استفاده شده در سایبان های چادری مانع عبور اشعه مضر UV نور خورشید می شود. که محافظ پوست شما در هنگام شنا در استخر می باشد. این سایبان ها با گذشت زمان در برابر نور خورشید هیچ گونه تغییر رنگی نخواهند داشت. و از کیفیت آنها کاسته نخواهد شد. این پارچه ها به علت داشتن مقاومت گرمایی و عدم انتقال حرارت و نیز عایق بودن در برابر عبور رطوبت و آب مانع از تبخیر بسیار سریع آب استخر ها در اثر تابش نور خورشید و کاهش سطح آب استخر در طول فصل تابستان می شود.

 

 

سایبان پارچه ای استخر فضای باز
سازه پارچه ای فضای باز

سازه های کششی مزیت های بسیاری را برای استخرهای فضای باز به همراه می آورند. امروزه با استفاده از سایبان های پارچه ای و سازه های کششی که بخوبی طراحی شده اند. می توانیم علاوه بر ایجاد سایبانی برای محافظت از افراد در برابر نور خورشید ، زیبابیی را نیز به استخر خود اضافه کنیم. سایبان های کششی استخر در اشکال و طرح های متفاوتی می توانند. اجرایی شوند و به راحتی می توانید. برای هر طرح پوشش آن پیدا کنید.  انتخاب ترکیبی از پوشش روی استخر و سایبان آلاچیق کنار استخر با توجه به اندازه استخر می تواند. به معماران و طراحان را در محوطه سازی و دکوراسیون محوطه و فضاهای باز انتخاب های متنوعی بدهد.

 

سایبان استخر فضای باز با طرح آرک
سایبان استخر فضای باز با طرح آرک

خدمات سازه چادری ساینا

هدف ما در شرکت ساینا سایه مرتفع نمودن نیازهای کارفرما در تامین سایه و محافظت از استخر با استفاده از طرح های متنوع سایبان کششی می باشد. تا علاوه بر فراهم نمودن محیطی دلپذیر و آرامش بخش برای استخر فضای باز شما زیبایی و هنر را نیز برای خانه شما به ارمغان بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *