طراحی سه بعدی سایبان استخر

طراحی سه بعدی سایبان استخر ( سایبان پارچه ای استخر ؛ سایبان چادری استخر) توسط واحد طراحی شرکت ساینا سایه توسط نرم افزارهای AutoCad ،  ۳D max ، Rhinoceros  و … صورت می پذیرد ، در این طراحی ها سعی می شود تا با استفاده از عکس هایی که کارفرما از محل می فرستد و یا توسط تیم بازدید فنی گرفته شده است شبیه ترین طراحی به واقعیت موجود استخر فضای باز برای کارفرما تهیه و  مدل سه بعدی به ایشان ارائه گردد.

استخر های فضای باز معمولا در فضای خارجی ساختمان و یا در کنار روفگاردن قرار دارند ، زیبایی و فرم سازه پارچه ای سایبان قرار گرفته بر روی آنها بسیار مهم می باشد و لازم است کارفرما و مالک نسبت به طرح تمام شده سایبان استخر خود آگاهی کامل بصری داشته باشد.

در مدل طراحی سه بعدی محیط می توان انواع سایه بان پارچه ای را در محیط روی استخر قرار داد تا کارفرما طرح انتخابی خود را پیش از ساخت و نصب بر روی استخر ببیند. برای مدل سازی مناسب سه بعدی یک سازه پارچه ای استخر به ترتیب از نرم افزارهای اتوکد ، تری دی مکس ، راینو و … استفاده می شود.

شرکت ساینا با هدف نمایش نمونه کارهای طراحی سه بعدی سایبان استخر و ترسیم ۳D محوطه فضای باز ، چند نمونه از پروژه های طراحی و مدل سازی خود را جهت مشاهده کارفرمایان و آشنایی دانشجویان و علاقه مندان به طراحی و محوطه سازی با استفاده از سازه چادری ( سایبان پارچه ای ) برای دانلود قرار داده است.

درخواست فایل دانلود طراحی سه بعدی سایبان استخر

علاقه مندان به سایبان های پارچه ای استخر می توانند با تکمیل فرم و ارسال درخواست فایل های طراحی سه بعدی نرم افزارهای مورد نیاز خود را دریافت و اقدام به دانلود نمایند. خواهشمند است در بخش توضیحات بطور کامل فایل درخواستی ، نوع و ورژن نرم افزاری که استفاده می کنید را ذکر نمایید.

شرکت سازه چادری ساینا این توانمندی را دارد که در کنار ساخت و اجرای سایه بان استخر ، در زمینه طراحی آلاچیق برای محوطه ، روفگاردن و فضای سبز شما فعالیت داشته باشد.

سایبان سه بعدی استخر  

در ادامه می‌توانید نمونه رندر ۳D تصاویر و مدل سازی سه بعدی چند پروژه و نمونه کار اجرایی با محوریت استخر را در فضاهای مختلف ببینید.


مدل سازی سه بعدی سایبان استخر با فرم سفارشی برای مجتمع رفاهی
مدلسازی و طراحی 3D سایبان پارچه ای استخر مجموعه رفاهی
مدلسازی و طراحی ۳D سایبان پارچه ای استخر مجموعه رفاهی


مدل سازی ۳D سایبان چادری استخر با فرم آرک برای ویلا

دانلود فایل طراحی سه بعدی سایبان استخر ویلا با سازه پارچه ای مدرن با فرم کایت
دانلود فایل طراحی سه بعدی سایبان استخر ویلا با سازه پارچه ای مدرن با فرم کایت


مدلسازی و رندر سه بعدی سایبان استخر ویلا با فرم شید


مدلسازی و رندر سه بعدی سایبان استخر ویلا با فرم شید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.