آلاچیق عنکبوتی مدرن
آلاچیق عنکبوتی مدرن
آلاچیق طرح عنکبوتی

آلاچیق مدرن به فرم عنکبوتی

آلاچیق و سایبان مدرن طرح عنکوبتی با هدف جلب توجه عموم مردم و جذب آنها به فضای زیرین خود و همچنین فراهم نمودن یک سایبان مدرن مناسب با فضاهای مدرن طراحی و اجرا می گردد.
در طراحی این آلاچیق مدرن که براساس آیین نامه های مهندسی ساختمان برای تحمل بارش باران و وزش باد در فضای بیرونی صورت گرفته است تنها از یک میله در وسط سازه استفاده شده و پارچه کششی سایبان توسط ۶ کابل کششی در اطراف مهار می گردد.

داشتن تنها یک میله آلومینیومی در میانه آن و چادر آلاچیق مدرن از جنس PVC است. کشیده شدن آن در شش جهت زیبایی فوق العاده ای به آن داده است.

پارچه پلی استر PVC استفاده شده ضد حریق بوده و در برابر عبور رطوبت باران عایق می باشند. این پارچه ها به آسانی با آب تمیز می شوند. و نیاز به نگهداری خاصی ندارند و برای سالیان متمادی دوام و کیفیت خود را حفظ می کند.
داشتن تنها فقط یک میله آلومینیوم در مرکز این سایبان موجب سادگی در نصب شده. و این سایبان در آلاچیق مدرن پیش ساخته دسته بندی می شود.

مزیت های آلاچیق عنکبوتی

چادر آلاچیق مدرن از جنس PVC
آلاچیق  مدرن عنکبوتی سایبان رستوران
آلاچیق مدرن در فضای رستوران
چادر آلاچیق مدرن از جنس PVC

یکی از قابیلت های منحصر به فرد این فرم آلاچیق های مدرن قابلیت نصب سریع می باشد. این آلاچیق ها در کافه های موقت بسیار پرکاربرد هستند به طوری که در طول چند ساعت قابل نصب و استفاده بوده و می توان آنها را به سادگی جابجا کرد. چادر آلاچیق مدرن از جنس PVC است که قابلیت نورپردازی این سازه ها را در شب به شدت افزایش می دهد. این سایبان ها به سادگی با قراردادن چند لامپ رنگی زیبایی خیره کننده ای به خود می گیرند و برای مشتریان جلوه بصری بالایی خواهند داشت..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.