کلاس آشنایی با سازه چادری

مجموعه ایوان خانه مهر استان قم با همکاری شرکت سازه چادری ساینا کلاس دوره یک روزه آشنایی با سازه های چادری را برگزار نمود. این کلاس در ۲۱ آذر ماه سال ۱۳۹۸ با ارایه مهندس علی امامی انجام شد. تعداد ۵۰ نفر از مهندسان عمران ، معماران و دانشجویان سطح استان قم در این کلاس حضور داشتند.  مدت زمان کل این برنامه آموزشی ۲ ساعت بود . و در پایان کلاس به مدت یکساعت به پرسش و پاسخ حاضران اختصاص داده شد.

 

برگزاری کلاس آشنایی با سازه های چادری

محتوی این برنامه آموزشی :

معرفی سازه چادری. انواع پارچه ها . انواع روکش ها . خواص پارچه و مزیت آنها . اصول معماری و طراحی فرم . فرآیند طراحی و معماری . اصول سازه ای و نرم افزارهای تحلیل سازه . مراحل و فرایند ساخت . اتصالات و جزییات اجرایی . فرایند اجرا و نصب . فرایند نگهداری  . رگلاژ و شستشو . فرایند ساخت . مراحل اجرا و نصب سازه چادری . نورپردازی . هزینه ها و پارامتر های سازه پارچه ای .

آموزش سازه چادری :

شرکت سازه  چادری ساینا با داشتن مهندسین توانمند و با دانش فنی کامل آمادگی ارایه کلاس های اموزشی برای جامعه مهندسی و مراکز علمی را دارد. این آموزش ها بصورت فشرده کلیات مبحث سازه های پارچه ای ارایه می شود. در پایان کلاس مستمعین موارد مهمی که در طراحی ، اجرا، خرید و فروش خدمات سازه چادری نیاز دارند را فرا می گیرند.

اساتید محترم دانشگاه و نیز مدیران مجموعه های آموزشی می توانند، با تماس با شرکت ساینا و ثبت درخواست از خدمات اموزشی سازه چادری بهره مند گردند.

مدرسه هنر و معماری ایوان :

این موسسه در سال ۱۳۹۳ با هدف تعامل و ارتباط هرچه بیشتر جامعه دانشگاهی و قشر متخصص و برنامه ریزی بلند مدت در راستای برطرف کردن خلا معماری و شهرسازی شروع به کار نمود.

بخشی از فیلم کلاس آموزش سازه چادری با ارایه مهندس امامی را می توانید در ویدیو پایین ببینید.

برگزاری کلاس آشنایی با سازه چادری در ایوان خانه مهر قم برگزاری کلاس آشنایی با سازه چادری در مدرسه هنر و معماری ایوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *